2 تصویر جدید از بازی Starfield لو رفت

یکی از این تصاویر، مکانی را نشان می‌دهد که به محیط داخلی یک ایستگاه فضایی شباهت دارد و تصویر دیگر، تعدادی طرح مفهومی مربوط به سفینه‌های فضایی را در خود جای داده است. به نظر می‌رسد که این دو تصویر جدید نیز همانند موارد قبلی، به مرحله‌ی ساخت این عنوان در سال 2018 ارتباط داشته باشد. درون ایستگاه فضایی، شباهت زیادی به تصاویر پیش‌تر فاش شده دارد و سفینه‌ها نیز، مشخصا با نگاه کوتاهی که در جریان رویداد E3 به بازی Starfield داشتیم، سازگاری بالایی دارد. در ادامه، این دو تصویر جدید را که توسط کاربری به نام iTardavk اشتراک گذاشته شده‌اند، مشاهده می‌کنید.

 

 

 

با توجه به اینکه در حال حاضر بیش از یک سال با تاریخ عرضه‌ی بازی Starfield فاصله داریم، احتمالا دست کم چند ماه دیگر شاهد ارائه‌ی جزئیات بیش‌تر از سوی توسعه‌دهنده و یا ناشر این بازی باشیم. هرچند، هفته‌ی گذشته سه ویدئوی جدید از برخی مکان‌های داخل این بازی با طرفداران به اشتراک گذاشته شد که اگر از علاقه‌مندان به این اثر استودیوی بتسدا (Bethesda) هستید، پیشنهاد می‌کنیم آن‌ها را از دست ندهید.

بازی Starfiled در تاریخ 20 آبان ماه 1401 (11 نوامبر 2022) یعنی حدودا یک سال و دو ماه بعد منتشر خواهد شد. کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌های شخصی، به عنوان پلتفرم‌های مقصد این بازی اعلام شده‌اند.