انتشار بازی Sifu زودتر از موعد تعیین شده قبلی + تریلر های جدید

استودیوی اسلوکلپ (SloClap) سازنده بازی سیفو (Sifu) بازهم زمان انتشار بازی را تغییر داد، ولی این بار برخلاف همیشه به جای تأخیر، این بازی 2 هفته زودتر در دسترس قرار خواهد گرفت.

سال گذشته استودیو اسلوکلپ که تجربه ساخت بازی رزمی Absolver را دارد، با انتشار تریلری از بازی جدید خود تحت عنوان Sifu رونمایی کرد. این بازی همانند اثر قبلی این استودیو تجربه ای رزمی را ارائه خواهد داد که با توجه به سابقه آن، انتظار اثری سرگرم کننده را داریم. در طی این مدت و با انتشار تریلر های مختلف از حال و هوا و نحوه مبارزان این بازی آشنا شده ایم. حالا با توجه به تغییر زمان انتشار، این استودیو تریلر دیگری نیز منتشر کرده که در آن با سیستم مبارزات و ویژگی های جذاب گیم پلی مواجه ایم.

میتوانید این تریلر جذاب از بازی Sifu را در زیر مشاهده کنید:

همچنین تریلر دیگری توسط سازنده بازی منتشر شده که در آن به سیستم مرگ و مجازات مرگ می پردازد. ظاهرا در این بازی با هر بار شکست خوردن و کشته شدن، شما انتخاب برای بازگشت به صحنه مبارزه و تلاشی دوباره را خواهید داشت. اما این بازگشت برایتان هزینه ای به همراه دارد و آن بالارفتن سن شما و درنتیجه، کند شدن حرکات و اثربخشی کمتر آنها خواهد بود. 

شما می توانید تریلر مربوط به مجازات و سیستم مرگ بازی را در زیر مشاهده کنید:

تاریخ انتشار قبلی این بازی برای 3 اسفند 1400 (22 فوریه 2022) تعیین شده بود که حالا و طبق اطلاع جدید در تاریخ سه شنبه 19 بهمن ماه (8 فوریه 2022) بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پی سی منتشر خواهد شد.